czwartek, 18 października 2018

Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Finał Powiatowy o Puchar Tymbarku

15 marca na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Sztynwagu odbył się pierwszy raz w historii Finał Powiatowy Chłopców rocznika 2010/2011 o Puchar Tymbarku. Młodzi adepci piłkarscy naszego trenera Sławomira Piłata przegrali po wyrównanym meczu z UKS Boguszewo 1:2, tracąc bramkę w ostatniej akcji meczu zajęli drugie miejsce. Drużyna zagrała w składzie: Adrian Gołojuch, Piotr Tokarz, Wiktor Andrykowski, Maksymilian Gabrych, Bartłomiej Rosiński (bramka), Jakub Mikołajczak, Patryk Zawilski, Ksawery Osowski, Paweł Soboczyński. Przypomnijmy, że tak samo przegrali decydujący mecz o Mistrzostwo Powiatu Grudziądzkiego ich starsi koledzy rocznika 2008/2009 i na dodatek z drużyną z Boguszewa.

Data dodania 19.03.2018