wtorek, 19 marca 2024

Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety

Oznakowanie posesji – sprawdź swój numer

W związku z planami Gminy Grudziądz dotyczącymi realizacji zadania montażu tablic informacyjnych z numerami posesji przy drogach zlokalizowanych na terenie naszej gminy poniżej przedstawiamy wstępny projekt oznakowania ciągów drogowych.

Prosimy mieszkańców o weryfikację poniższych danych. wystarczy kliknąć w nazwę miejscowości aby wyświetlić mapę z oznakowaniem.

Wszelkie uwagi należy zgłaszać w formie pisemnej w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Grudziądz lub za pośrednictwem sołtysa danej miejscowości w terminie do dnia 30 kwietnia 2018 r.

Uwagi należy wnosić tylko i wyłącznie w przypadku nieprawidłowego oznakowania lub braku oznakowania danej posesji.

Biały Bór
Brankówka