sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Zaproszenie na kolejne spotkanie z cyklu "Poznajemy piękno i możliwości świetlic gminy Grudziądz"

Przewodnicząca Rady Gminy Grudziądz zaprasza dnia 17 marca 2018 r. (sobota) o godz. 10:00 do świetlicy w Sosnówce na kolejne spotkanie w ramach projektu "Poznajemy piękno i możliwości świetlic gminy Grudziądz".

Tym razem będziemy mieć okazję nauczyć się wykonywać z kolorowego papieru, bibuły i krepy kwiaty "wiosny" takie jak: krokusy, przebiśniegi i żonkile.

Zademonstruje to nam Pani Teresa Rathsmann-Dziemiańczuk - osoba z wieloma pasjami i zainteresowaniami.

Wydarzenie organizuję wspólnie z opiekunem świetlicy Panią Bożeną Bochen i sołtysem sołectwa Sosnówka, Brankówka Panem Mirosławem Basakiem.

Mennonickie otoczenie świetlicy uatrakcyjni nam spotkanie, na którym nie zabraknie humoru, integracji i nauki.

Do zobaczenia
Hanna Kołodziej