sobota, 23 czerwca 2018

Imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Punkt konsultacyjny "Dobre konsultacje, dobry plan"

Informujemy, że od dziś 19 lutego do 30 marca 2018 r. w Urzędzie Gminy Grudziądz w pokoju nr 211 na drugim piętrze jest dostępny punkt konsultacyjny w ramach konsultacji społecznych dotyczących zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Grudziądz w Białym Borze pn. „Dobre Konsultacje, dobry plan”. Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane tematem.

Data dodania 19.02.2018