sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

XLIX Sesja Rady Gminy Grudziądz

15 stycznia 2018 r. odbyła się XLIX Sesja Rady Gminy Grudziądz. Podczas sesji obecnych było 13 radnych, na sekretarza obrad wybrano radną Zofię Koźmińską.

Radni podjęli uchwały w sprawie:

1) zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu na 2018 r.;

2) zmieniająca Wieloletnią Prognozę Finansową Gminy Grudziądz na lata 2018-2029;

3) zmieniająca uchwałę w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami

komunalnymi oraz ustalenia stawki takiej opłaty i stawki za pojemnik o określonej pojemności;

4) przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu                położonego  przy ul. Grunwaldzkiej  w obrębie Nowa Wieś, Gmina Grudziądz;

5)przystąpienia do sporządzenia zmiany Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Grudziądz na lata     2016-2023.

Radni nie podjęli uchwał w sprawie:

1) zwolnienia z części opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi;

2) ustalenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi     składanej przez właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Grudziądz.

Data dodania 16.01.2018