czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wczoraj, 14 stycznia w całej Polsce odbył się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP zagrała dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Tradycyjnie swój udział zaznaczyła również Gmina Grudziądz. W Gminnym Ośrodku w Małym Rudniku odbyła się loteria fantowa, koncert zespołu Mix Band oraz zespołu Monolith, występ młodych solistek z GOK, przedstawienie Jaś i Małgosia uczniów z Sosnówki, pokaz ratownictwa drogowego OSP Szynych, oczywiście nie mogło zabraknąć licytacji. W Szkole podstawowej w Piaskach zorganizowano m.in. przedstawienie oraz loterię fantową, w której zebrano 3747,51 zł.

Członkowie Stowarzyszeniem Sport i Rekreacja Delfin wzięli udział w biegu charytatywnym WOŚP, który odbył się w lesie Rudnickim, a także wraz z druhami OSP Ruda i drużyną MDP Ruda wzięli udział w rywalizacji „Wesoły Tor Przeszkód”, która odbyła się w hali sportowej na os. Lotnisko w Grudziądzu. Ponadto wymienione stowarzyszenia zapewniły możliwość morsowania przed halą sportową poprzez basen oraz ogrzewany namiot.

Poniżej fotogaleria z udziałem Gminy Grudziądz w WOŚP.

Data dodania 15.01.2018