sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Spotkanie w świetlicy w Skarszewach

Mieszkańców gminy Grudziądz i miasta Grudziądza serdecznie zapraszam na spotkanie dnia 20.01.2018 roku (tj. sobota) o godz. 10:00 do świetlicy w Skarszewach w ramach cyklu „Poznajemy piękno i możliwości świetlic gminy Grudziądz”.
Będzie to dobra okazja do obejrzenia zaplecza kuchennego świetlicy i poznania jej technicznych możliwości przy chęci organizowania różnego rodzaju spotkań i imprez rodzinnych. Innym celem tego projektu jest również przedstawienie ludzi z talentami i pasją.

Sołectwo Skarszewy zaprezentują:
- pani Danuta Waleron, która zademonstruje masaż klasyczny, przeprowadzi instruktaż masażu uciskowego w parach i udzieli drobnych porad fizjoterapeutycznych;
- pani Aleksandra Wojtowicz, która wprowadzi nas w tajniki szydełkowania;
i Julka Kondracka (laureatka i uczestniczka wielu konkursów i przeglądów muzycznych), która zaśpiewa min. przebój z filmu „Titanic”.

Spotkanie w Skarszewach organizuję wspólnie z:
- opiekunem świetlicy – panią Aliną Kondracką,
- sołtysem – panem Andrzejem Zagają,
- radnym – panem Czesławem Wojtowiczem.
Spotkanie uatrakcyjnią nam lokalne wypieki przygotowane przez mieszkańców.

Zapraszam
Przewodnicząca Rady Gminy