sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Nowy plac zabaw w Wielkim Wełczu

Zakończyły się prace budowlane związane z przekazaniem do użytkowania wiejskiego placu zabaw w miejscowości Wielki Wełcz w ramach projektu Gminy Grudziądz pn: Świetlice wiejskie w miejscowości Turznice i Parski jako centra integracji społeczności lokalnej – remont i wyposażenie. Montaż urządzeń wiejskiego placu zabaw w miejscowości Wielki Wełcz.

Wartość zamontowanych urządzeń placu zabaw wynosi 63 626,67 zł. Projekt zakładał ustawienie następujących urządzeń: zestaw plac zabaw, przejścia rurowego, pomostu z belką, ścieżki zdrowia, huśtawki podwójnej , karuzeli, kosza na śmieci, tablicy informacyjnej, huśtawki wagowej. Wykonawcą prac była firma Magic Garden z Pakości.

Data dodania 11.04.2012