sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Zakończenie inwestycji w Wielkim Wełczu.

18 października 2017 r.  w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej  odbył się odbiór inwestycji: bramy wykonanej w boksie garażowym, w którym znajdują się pojazdy pożarnicze przewidziane do wyjazdu w pierwszej kolejności, w przypadku konieczności podjęcia działań ratowniczych.

Inwestycja została zrealizowana z dwóch źródeł: dotacji z budżetu państwa, dla zapewnienia gotowości bojowej jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego oraz dotacji celowej z budżetu Gminy Grudziądz.

Data dodania 19.10.2017