sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Dotyczy bezpłatnych badań diagnostycznych krwi w kierunku wykrycia wirusowego zapalenia wątroby typu B i C

"Przyznany dla mieszkańców Grudziądza (na 2017 rok) limit badań w kierunku wykrycia bezobjawowych zakażeń wirusowego zapalenia wątroby typu B i C, przeprowadzonych w ramach programu wykrywania zakażeń WZW B i C w województwie kujawsko-pomorskim został wyczerpany.

Nadal na powyższe badanie mogą zgłaszać się mieszkańcy powiatu grudziądzkiego. Nabór uczestników prowadzi samorząd lokalny pod nr tel. 56 45 14 431 lub  56 45 14 443.

Miejscem poboru krwi do badań jest Laboratorium Analityczne grudziądzkiego Szpitala, zlokalizowane przy ulicy Rydygiera 15/17 (blok B, I piętro) od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00 - 16:00 w soboty od godziny 10:00 do 14:00

Udział w programie jest bezpłatny, nie jest potrzebne skierowanie. Świadczenia udzielane  są po okazaniu dowodu osobistego."

Link do artykułu

Data dodania 18.10.2017