piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Puchar Polski kadetek 2017 dla mieszkanki Gminy Grudziadz.

Miło nam poinformować, że mieszkanka Gminy Grudziądz - Klaudia Poliwczak wywalczyła Puchar Polski kadetek na 2017 r., podczas zawodów bokserskich, które odbyły się w dniach 05-08.10.2017 r.  Została uznana przez jury za najlepszą zawodniczkę Okręgu Kujawsko-Pomorskiego. Jest to duży sukces zawodniczki.

Serdecznie gratulujemy !

Relacja z VI Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet, VII Puchar Polski Kadetek i VIII Puchar Polski Juniorek 2017

Data dodania 16.10.2017