poniedziałek, 23 października 2017

Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Mieszkanki Gminy Grudziądz z medalami Mistrzostw Polski w Kolarstwie Torowym

Miło nam poinformować, że dwie mieszkanki Gminy Grudziądz bardzo dobrze zaprezentowały się podczas Mistrzostw Polski w Kolarstwie Torowym, które odbyły się od 5.10 do 8.10 w Pruszkowie.

Sylwia Kulczyk zdobyła tytuł Mistrza Polski Juniorek Młodszych  w wyścigu punktowym oraz brązowy medal w wyścigu na 500 m. Srebrny medal w sprincie drużynowym oraz brąz w wyścigu na 500m zdobyła kolejna utalentowana zawodniczka z naszej gminy Nikola Różyńska, startująca w gronie seniorek.

Serdecznie gratulujemy!

WYNIKI