czwartek, 18 kwietnia 2024

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Konsultacje projektu „Programu współpracy Gminy Grudziądz z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018”

Informujemy, że Wójt Gminy Grudziądz w okresie od 2 października do 23 października 2017 r. przeprowadza konsultacje projektu „Programu współpracy Gminy Grudziądz z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018”.

Konsultacje przeprowadzone zostaną drogą elektroniczną oraz pisemną w formie zgłaszania uwag i opinii do projektu programu na formularzu stanowiącym Załącznik Nr 2 do Zarządzenia Wójta Gminy Grudziądz nr 97/2017 oraz w formie otwartego spotkania Wójta Gminy Grudziądz z mieszkańcami, organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego, które odbędzie się 10 października 2017 r. o godzinie 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Grudziądz.

Wypełnione formularze należy składać w w/w terminie w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Grudziądz albo przesyłać pocztą elektroniczną na adres ngo@grudziadz.ug.gov.pl.

Podmiotami uprawnionymi do udziału w konsultacjach są organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie prowadzące działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Grudziądz.

Głównym celem konsultacji programu jest kształtowanie i wzmacnianie partnerstwa pomiędzy gminą a organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami działającymi na terenie Gminy Grudziądz.

Projekt programu współpracy NGO

Formularz konsultacji