Gmina Grudziądz Wyjątkowa z natury

sobota, 20 lipca 2019

Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Umowa o dofinanoswanie projektu pn. „Wyposażenie Zakładu Opieki Zdrowotnej Gminy Grudziądz w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny”

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Miło nam poinformować, że w dniu 21 września 2017 roku Kierownik Zakładu Opieki Zdrowotnej Gminy Grudziądz Pani Kamila Besciak podpisała umowę o dofinansowanie projektu pn. „Wyposażenie Zakładu Opieki Zdrowotnej Gminy Grudziądz w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny”.

Projekt realizowany jest przy współudziale środków Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014- 2020 w ramach osi priorytetowej „Solidarne społeczeństwo i konkurencyjne kadry”, działanie: Inwestycje w infrastrukturę zdrowotną i społeczną”.

Przedmiotem projektu jest wyposażenie ZOZ Gminy Grudziądz w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny tj. zakup aparatu ultrasonograficznego z funkcją Dopplera i defibrylatora dla Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Mokrem, zakup defibrylatorów dla Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Małym Rudniku i Gabinetu Lekarza POZ w Piaskach (filia Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Małym Rudniku).

Całkowita wartość kosztów przedsięwzięcia wynosi 125 209,00 zł z czego dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego 62 604,50 zł. Zakup wyposażenia planowany jest do końca br.