czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Umowa o dofinanoswanie projektu pn. „Wyposażenie Zakładu Opieki Zdrowotnej Gminy Grudziądz w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny”

Miło nam poinformować, że w dniu 21 września 2017 roku Kierownik Zakładu Opieki Zdrowotnej Gminy Grudziądz Pani Kamila Besciak podpisała umowę o dofinansowanie projektu pn. „Wyposażenie Zakładu Opieki Zdrowotnej Gminy Grudziądz w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny”.

Projekt realizowany jest przy współudziale środków Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014- 2020 w ramach osi priorytetowej „Solidarne społeczeństwo i konkurencyjne kadry”, działanie: Inwestycje w infrastrukturę zdrowotną i społeczną”.

Przedmiotem projektu jest wyposażenie ZOZ Gminy Grudziądz w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny tj. zakup aparatu ultrasonograficznego z funkcją Dopplera i defibrylatora dla Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Mokrem, zakup defibrylatorów dla Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Małym Rudniku i Gabinetu Lekarza POZ w Piaskach (filia Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Małym Rudniku).

Całkowita wartość kosztów przedsięwzięcia wynosi 125 209,00 zł z czego dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego 62 604,50 zł. Zakup wyposażenia planowany jest do końca br.

Data dodania 27.09.2017