środa, 24 kwietnia 2024

Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Podziękowanie dla Gminy Grudziądz od Marszałka Województwa

Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz otrzymał z rąk Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego podziękowanie oraz pamiątkowy certyfikat za wkład wniesiony w najefektywniejsze w Polsce wykorzystanie środków finansowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na Lata 2007 – 2013 przez Województwo Kujawsko-Pomorskie.
Wójt Gminy pragnie również podziękować za odniesiony sukces poprzedniemu wójtowi Janowi Tesmerowi, który pełnił funkcję w latach 2002-2014 oraz wszystkim pracownikom urzędu gminy, radnym i sołtysom którzy swoim działaniem przyczynili się do osiągnięcia sukcesu.

Data dodania 08.08.2017