czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Przebudowa drogi powiatowej Nr 1398C – ul. Jaskółcza w Grudziądzu

Dobiega końca przebudowa drogi powiatowej Nr 1398C – ul. Jaskółcza w Grudziądzu w ramach programu gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016- 2019. Gmina Grudziądz udzieliła pomocy finansowej gminie – miasto Grudziądz  w kwocie 650 000,00 zł na realizację zadania o charakterze liniowym pn. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1398C – ul. Jaskółcza w Grudziądzu”.

Data dodania 02.06.2017