czwartek, 18 kwietnia 2024

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju - Działanie "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw"

Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego

informuje o możliwości składania za pośrednictwem

Lokalnej Grupy Działania „Vistula-Terra Culmensis - Rozwój przez Tradycję”

wniosków o przyznanie pomocy

w ramach działania  „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”

dla operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy

dla działania: „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”

objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Termin składania wniosków: 2 - 31 stycznia 2012 r.

Miejsce składania wniosków: biuro LGD„Vistula-Terra Culmensis - Rozwój przez Tradycję”,

Stolno 112, 86-212 Stolno,  w godz. 8.00 - 16.00 od poniedziałku do środy; w godz. 8.00 - 18.00 w  czwartki; w godz. 8.00 - 14.00 w piątki.

Tryb składania wniosków: wnioski wraz z załącznikami należy składać na odpowiednich formularzach

1 egzemplarzu w wersji papierowej oraz w wersji elektronicznej.

Wnioski należy składać bezpośrednio w miejscu i terminie wskazanym w ogłoszeniu.

Limit środków dostępnych w konkursie:  200 000,00 złotych.

Minimalna wymagana liczba punktów niezbędna do wyboru operacji przez LGD: 12

Szczegółowe informacje o zasadach przygotowania i składania wniosków oraz:

- wzór formularza wniosku o przyznanie pomocy wraz z instrukcją wypełniania wniosku,

- wykaz dokumentów niezbędnych do wyboru operacji przez LGD,

- wzory formularzy niezbędnych do wyboru operacji przez LGD,

- kryteria wyboru operacji przez LGD  określone w Lokalnej Strategii Rozwoju, znajdują się w siedzibach oraz na stronach internetowych następujących instytucji:

- Lokalnej Grupy Działania „Vistula-Terra Culmensis - Rozwój przez Tradycję” - www.lgdvistula.org

- Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego – www.mojregion.eu

- Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – www.arimr.gov.pl

Informacje udzielane są w biurze Lokalnej Grupy Działania „Vistula-Terra Culmensis - Rozwój przez Tradycję”, Stolno 112, 86-212 Stolno, w godz. 8.00 - 16.00 od poniedziałku do środy; w godz. 8.00 - 18.00 w czwartki; w godz. 8.00 - 14.00 w piątki. Pytania należy kierować na adres email: sekretariat@lgdvistula.org lub telefonicznie: 56 677 09 07.

Data dodania 14.12.2011