czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Uroczyste otwarcie świetlicy w Sosnówce

16 października 2010 roku w sobotę miało miejsce uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Sosnówce. Mieszkańców oraz zaproszonych gości gorąco witał Sołtys Sosnówki oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sosnówce, które wspólnie z nauczycielami przygotowały krótkie przedstawienie.

Gmina w/w obiekcie kompleksowo przeprowadziła remont oraz wyposażyła w meble, sprzęt nagłaśniający oraz nowoczesny sprzęt AGD. Na wyglądzie zyskał również teren wokół świetlicy, który został obsadzony kwiatami i krzewami. Dla poprawy bezpieczeństwa świetlicę ogrodzono oraz zainstalowano oświetlenie, które dodatkowo oświetla teren wokół świetlicy. Na ten cel Gmina Grudziądz otrzymała dofinansowanie z Działania „ Odnowa i rozwój wsi” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Data dodania 06.10.2011