czwartek, 18 kwietnia 2024

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy

ZUS dla przedsiębiorców - bezpłatne konsultacje w Urzędzie Gminy Grudziądz

Uwaga przedsiębiorcy! W ramach współpracy Gminy Grudziądz oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Grudziądzu, w siedzibie Urzędu Gminy Grudziądz odbywają się cyklicznie bezpłatne konsultacje w sprawie podlegania ubezpieczeniom społecznym w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Każdy przedsiębiorca będzie miał możliwość wyjaśnienia swoich spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi ze specjalistą z ZUS.

Konsultację odbywają się co drugi miesiąc, zawsze w ostatni czwartek każdego miesiąca nieparzystego, w godzinach od 13:00 do 15:00, w siedzibie Urzędu Gminy Grudziądz przy ul. Wybickiego 38, parter pok. nr 9.

Najbliższe konsultacje odbędą się 31-01-2019 r. (czwartek), godz. 13:00 – 15:00, parter, pok. nr 9.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Data dodania 24.01.2019