piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Wsparcie dla przedsiębiorstw w województwie kujawsko-pomorskim

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, na którym omówione zostaną możliwości wsparcia dla firm. Przedsiębiorco, przyjdź i dowiedz się, jaką pomoc możesz uzyskać z Funduszy Europejskich!

Data i miejsce spotkania: Grudziądz – 26 września 2018 r. godz. 10.00 - 13.00, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, ul. Waryńskiego 4, sala B-25

Uczestnicy

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców zamierzających realizować projekty na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Zgłoszenia

Zgłoszenia na spotkania informacyjne odbywają się za pomocą  formularza zgłoszeniowego  umieszczonego na stronie internetowej: http://www.mojregion.eu/index.php/rpo/szkolenia-i-konferencje?mmid=163  lub telefonicznie w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Grudziądzu pod nr. telefonów: (56) 62 15 820 lub 797 304 124 .

Udział uczestników w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizatorem spotkań jest:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu