piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Spotkanie informacyjne - „Wsparcie dla przedsiębiorstw w miastach średnich"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, „Wsparcie dla przedsiębiorstw w miastach średnich", na którym przedstawione zostaną możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców zamierzających realizować projekty na terenie miast średnich bądź w gminach bezpośrednio sąsiadujących z tymi miastami.

Data i miejsce spotkania: Grudziądz – 27 czerwca 2018 r. godz. 10.00 - 13.00, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, ul. Waryńskiego 4, sala B-25

Uczestnicy
Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców zamierzających realizować projekty na terenie miast średnich województwa kujawsko-pomorskiego bądź w gminach bezpośrednio sąsiadujących z tymi miastami tj.:
Bobrowo (gmina wiejska), Brodnica (gmina miejska i wiejska), Chełmno (gmina miejska i wiejska), Dragacz (gmina wiejska), Grudziądz (gmina miejska i wiejska), Kijewo Królewskie (gmina wiejska), Rogóźno (gmina wiejska), Stolno (gmina wiejska), Świecie – miasto, Świecie - obszar wiejski, Zbiczno (gmina wiejska).

Zgłoszenia

Zgłoszenia na spotkania informacyjne odbywają się poprzez  formularz zgłoszeniowy  umieszczony na stronie internetowej: http://www.mojregion.eu/index.php/rpo/szkolenia-i-konferencje?mmid=156  lub telefonicznie pod nr. telefonów:
Grudziądz: 56 62 15 883, 56 62 15 820, 797 304 124

Organizatorem spotkania jest: