sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Informator Gminy Grudziądz Nr 1/2015

Szanowni Państwo budowanie pozytywnych relacji z Mieszkańcami jest dla nas bardzo ważne, dlatego też powstał kwartalnik pn. "Informator Gminy Grudziądz".

Biuletyn będzie wydawany w formie drukowanej i elektronicznej. Jego głównym celem jest przekazywanie najistotniejszych informacji z życia naszej gminy. Jednakże przewidujemy miejsce na zapytania, sugestje, czy pomysły mieszkańców na aktywizacje naszego społeczeństwa.

Pierwszy numer jest już dostępny w budynku Urzędu Gminy Grudziądz i jest sukcesywnie kolportowany po naszej gminie (ośrodki kultury, ośrodki zdrowia, sklepy, itp.)

Życzymy miłej lektury.

Data dodania 09.12.2015